Interaktywna restauracja pomysłem na biznes

Wyjątkowość tego miejsca polega na interaktywnym sposobie zamawiania dań. Blat stołu jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienia się w dotykowy ekran. Wyświetlane jest na nim menu, a każde danie opatrzone jest zdjęciem, co w przypadku kuchni orientalnej ma ogromne znaczenie.

Pomysł zrodził się w głowie założyciela po tym jak nadaremnie próbował zwrócić na siebie uwagę obsługi w restauracji.

Blat stołu ma jeszcze dodatkowe funkcje: można zmienić wygląd obrusa (bambusowa mata, chmury itd.) czy nawet zamówić taksówkę! Ekran dotykowy świetnie spełnia swoją funkcję, mimo to w restauracji nie brakuje zastępów „żywej” obsługi.

Jedzenie cechuje się dużą różnorodnością. Za przystawkę zapłacimy około 7£ (37 PLN), za drugie danie około 20£ (105 PLN). Szef kuchni pracował w najlepszych orientalnych restauracjach Londynu.

Na stronie internetowej restauracji Inamo można zarezerwować stolik, co jest dość rozsądne ponieważ w lokalu trudno o miejsce. Za pośrednictwem portalu można też wziąć udział konkursie na stylizację blatu stołu. Raz w miesiącu wyłaniany jest zwycięzca. Nagrodą jest oczywiście kolacja dla 2 osób.

Interaktywna restauracja to naszym zdaniem ciekawa innowacja. Londyńczycy, którzy mieli okazję odwiedzić lokal są wprost zachwyceni. Polski rynek czeka na podbój.

Adres internetowy:

inamo-restaurant.com

Foto: inamo-restaurant.com

Zobacz także:

Jak wypromować się za grosze…,

Jak założyć wymarzony biznes – krok po kroku.

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top