Kogi- BBQ na kołach

Założona na początku 2008 roku firma działa na terenie aglomeracji LA. Dostarcza w różne miejsca najlepsze specjały kuchni meksykańskiej i rodzimej Koreańskiej, dzięki, której zrobiło się o nich głośno. Zaoferowali tortille z żeberkami, ostre kurczaki z tacos oraz wiele innych wyśmienitych (według opinii klientów) dania.

Co takiego wyróżnia ich spośród tysięcy innych knajp? Jedno – całość mieści się w …ciężarowce. Przejeżdżają codziennie wybrane rejony miasta by zaoferować pracownikom w takcie ich przerwy na lunch coś do zjedzenia. W przystępnej cenie a przede wszystkim smaczne. A jaki jest koszt jedzenie?

Około 2$ za taco niezależnie od składu. Firma ma już 2 ciężarówki i rzeszę tysięcy fanów czekających na ich przyjazd. Są nawet dostępne zdjęcia kolejek jakie ustawiają się pod tą obwoźną restauracją. Samochody wyposażone są w wodę i środki czystości, by każdy zaraz po spożyciu mógł dokładnie się umyć.

LA Times napisał, że ludzie podążają za…dźwiękiem jaki wydają te ciężarówki kiedy zbliżają się do biur. Mają już ponad 7000 stałych klientów czekających każdego dnia na ich pysze jedzenie.

Jest wiele firm, a właściwe większość w których pracownicy zjedliby coś w trakcie przerwy, ale brak możliwości wyjścia, bądź brak alternatywy w okolicy uniemożliwia im dokonanie tego. Wydania pieniędzy i zasilenia twojego biznesu.

Może warto zastanowić się i stworzyć taką objazdowa restaurację?

Adres internetowy:
www.kogibbq.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top