Kolorowe ciasteczka to przepis sukces

Candance postanowiła kontynuować jej tradycję i osiągnęła ogromny sukces w samym Beverly Hills.

Sekret powodzenia cukierni Spkinkles leży w prostym kształcie ciastek, które wyglądem przypominają trochę drewniane klocki, ale w smaku nie mają sobie równych. To co zachwyca i przyciąga klientów to mnogość smaków. W stałej ofercie są 23 smaki. Od truskawki po czerwony aksamit i czekoladę z Madagaskaru.

Curkienia kłądzie ogromny nacisk na świeżość, daltetego poszczególne smaki można kupić tylko w określone dni zaraz po wypieku. Szczegółowy kalendarz można znaleźć na stronie internetowej. Jedno ciastko kosztuje 3.25$ (10PLN), a tuzin 36$ (113 PLN). 12 ciastek można kupić w specjalnej modnej formie, zaprojektowanej na potrzeby firmy przez sławną projektantkę.

Candance ma w menu również smaki sezonowe. W chwili obecnej to min. letnia wiśnia i limonka. Cukiernia Sprinkles zajmuje się tez kompleksową obsługą przyjęć i ceremonii. Na specjalną okazję można zamówić zamiast tortu specjalną wieżę do ciastek (10$/31PLN), która pomieści do 2 tuzinów ciastek.

 Firma oferuje też dość nietypowy serwis Sprinkles Mobile. Gustowny Van wypełniony po dach ciastkami może przyjechać na dowolne przyjęcie. Minimalny koszt wynajmu to 2000$.

Inne atrakcje czekające klientów to możliwość:

  • zaprojektowania samemu pudełka,
  • wysłania ciastek bezpośrednio ze strony internetowej do znajomych
  • kupienia ciasteczka dla czworonoga.

W chwili obecnej cukiernia działa już w 6 lokalizacjach. Otwarcie kolejnego lokalu, tym razem w Houston, planowane jest na jesień tego roku.

 O tym, że pomysł na biznes Candance Nelson się sprawdził świadczy fakt, że była ona gościem u Ophry i Marthy Stewart, a jej ciastka zamówiły na imprezę dziewczyny Playboy’a z kanału E.

Sam pomysł na ciastka jest bajecznie prosty. To co zachwyca to bogactwo smaków, dbanie o szczegóły i wybór dodatkowych usług i opcji. Takie podejście popaduje, że każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli masz dryg do wypieków, albo wypiekasz już ciastka podrasuj je trochę, zadbaj o profesjonalną stronę internetową i świeżość, zapewnij dodatkowy serwis i przepis na sukces gotowy.

Adres internetowy:

sprinkles.com

Zobacz też:

Interaktywna restauracja pomysłem na biznes

Jedzenie dla wybranych

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top