Mikropożyczki przez internet

Oczywiście są jeszcze inne wymogi formalne by sprostać przepisom. Jak podpisy na każdej kartce wniosku, czy choćby kolor długopisu. Brzmi śmiesznie, ale gdy wszystkie projekty i prośby wyglądają tak samo , a któreś należy odrzucić to nasi urzędnicy wyszukują już wtedy tylko takich szczegółów.

Amerykanie poszli o krok naprzód i wprowadzili właśnie mikro pożyczki przez internet. Portal ZANA Network jest jednym z pierwszych. Od 5000 do 25 000$ pożyczki mogą być dostarczone w czasie krótszym niż 3 dni twierdzą właściciele firmy.

Często takie zasilenia stanowią jedyną drogę w rozwoju przedsiębiorstwa, pozwalając wprowadzić jakiś nowy produkt, lub skuteczniejszą reklamę.

Pamiętając o tym , że sama procedura patentowa obejmująca cały świat może kosztować w USA 20 000$ – a to tylko ochrona przed podrabianiem naszej kreatywności. Dlatego póki co stać na nią tylko wielkie koncerny.A szkoda. Ochrona wynalzaku jest najskuteczniejszą metodą zwiększania przychodu w firmie.

Dodane 14. 09.2008 – w Polsce mamy już kilka portali podejmujących podobną tematyke jednym z nich jest kokos.pl, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy skojarzył ludzi potrzebujących ponad 1 000 000 zł.

Adres internetowy:

zananetwork.com 
kokos.pl

Foto: przejdznaswoje.pl

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top