MommyMixer- czyli pomysł na biznes

Konkurencyjne ceny w stosunku do agencji oferujących opiekunki, dzięki witrynie rodzice mogą przeprowadzić mały wywiad z przyszłą opiekunką przez Internet i to wielu kandydatek / kandydatów, .

Na początku należy zapłacić 100 $ za otrzymanie zaproszenia na stronę. Następnie uzyskują dostęp do tzw. „Babysitter book”, gdzie znajdują się wszystkie opisy opiekunek, referencje, wraz z kierunkiem studiów, terminami egzaminów itd. – słowem wszystko co każdy rodzic chciałby o opiekunce wiedzieć nim przekaże jej pod opiekę swoją pociechę.

Po przedstawieniu i całym czytaniu pochwał rodzice i opiekunki są zachęcani do spotkania i poznania siebie. Spotkania są organizowane 20 mam i lub ojców i tyle samo kandydatek.

Studenci nie płacą żadnych pieniędzy za uczestnictwo na tej platformie. MommyMixer nie pobiera nawet części od ich wynagrodzenia. Zaletą takiego rozwiązania dla kandydatów jest to , że zamiast szukać klientów, często nawet niebezpiecznego tutaj trafiają od razu na wielu chętnych , którzy wybierają odpowiadającą im osobę.

Poza samą opieką w serwisie także studenci mogą znaleźć oferty innych prac jak „pomocnik rodziny” – rozwozi dzieci do szkoły i je odbiera, planuje urodziny, imprezy itp.

Bardzo ciekawy pomysł na własny biznes. Niewielkie koszty założenia takiej strony w porównaniu z innymi formami działalności gospodarczej.

Adres internetowy:

mommymixer.com

Foto: mommymixer.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top