One Light Charcoal wygodny sposób na grillowanie

Amerykanin nie mógł znieść intensywnego zapachu podpałki i długiego oczekiwania na odpowiednią temperaturę. Efektem jego kilkuletniej pracy jest prężnie działające małe przedsiębiorstwo i nietypowy produkt, który zyskał spora popularność wśród miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Mowa o One Light Charcoal czyli specjalnej torbie z węglem drzewnym.

Jak działa wynalazek?

One Light Charcoal nadaje się do jednorazowego użytku. Wewnętrzna ścianka powleczona jest specjalnym, utrzymującym ciepło materiałem. W centrum pojemnika umieszczono kartonowy komin, który zapewnia ciągły przepływ powietrza i podtrzymuje płomień. Całość podpala się specjalną, długą zapałką dołączoną do zestawu.

W tej chwili na rynku dostępne są dwa rodzaje produktu:

  • Hardwood- spala się szybciej i wydziela wyższą temperaturę, dzięki czemu idealnie nadaje się do takich potraw jak: steki, burgery, hotdogi oraz
  • Mesquite- pali się wolniej i stosowany jest do potraw wymagających dłuższego czasu przygotowania.

One Light Charcoal jest prostym i wygodnym sposobem na rozpalenie grilla. Wystarczy rozniecić ogień i wrócić po krótkim czasie. Produkt ten jest też ekologiczny. Powstaje z przetworzonego papieru a zrezygnowanie ze standardowej płynnej podpałki pozwala zredukować ilość szkodliwych substancji wydzielanych do atmosfery. Ten innowacyjny sposób rozpalania grilla jest wyjątkowo bezpieczny.

One Light Charcoal można kupić w takich sieciach handlowych jak Walmart, Whole Foods czy HEB.

Adres internetowy:

onelightcharcoal.com

Foto: onelightcharcoal.com

Czytaj też:

FlameDisk nowy sposób na grilla

Grill wolności pomysłem na firmę

Blitzgrill pomysłem na płomienny biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top