Oryginalne rzeczy 90 razy taniej

Działa to na zasadzie naszego Polskiego grona. Co uzyskuje zarejestrowany użytkownik? Przede wszystkim dostęp do najnowszych kolekcji za dużo niższe pieniądze. Serwis rozróżnia dwa typy użytkowników.

Pierwszego stopnia i drugiego. Użytkownicy 1 stopnia płacą tygodniowo około 7.99$ za dostęp do danych także otrzymują sms`y z informacjami. Więc czym różni się płatny dostęp od darmowego.

Dziewczyny wiedzą wcześniej o około 1 godzinę, niż pozostali o pojawieniu się nowego produktu, który mogą kupić. Dużo taniej dodajmy.

Bardzo ciekawy pomysł. Sklep tylko dla członków i wybranych. Kobiety bardzo dużo pieniędzy wydają na zakupy więc płacąc abonament 36 $ za miesiąc mogą kupić towary dużo taniej. Czysty zyski i dla nich i dla portalu. A np. Torebkę i tak by kupiły. Pytanie tylko w jaki sposób właściciele portalu przekonali drogich dostawców do prezentacji jakiejś limitowanej ilości towarów najpierw na ich stronach. Tego już się nie dowiadujemy.

Strona stała się doskonałym miejscem marketingowym – producenci przedstawiają tam swoje nowe produkty, płacąc jeszcze za wyświetlanie.

Firma skupiła się tylko i wyłącznie na potrzebach kobiet sprzedając im wyłącznie drogie torebki, biżuterię i okulary przeciwsłoneczne.

Adres internetowy:

ideeli.com

Foto: ideeli.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top