Pełen energii pomysł na biznes

Na polecenie nauczyciela od ekonomii zaprojektował batonik energetyczny na wystawę Bussines Expo w Vermont. Przekąska zdobyła szereg wyróżnień i w ten sposób powstała firma Eddie’s Energy Bar.

Batoniki powstają według tradycyjnych receptur. Do procesu produkcyjnego nie wykorzystuje się maszyn. Jedna seria obejmuje tylko 28 smakołyków, dzięki temu uzyskuje się jakość i gwarancję świeżości.

Zwolennicy wyrobów Eddiego mogą wybierać z 2 rodzajów wypieków: batoników z owocami i orzechami i batoników z czekoladą. Dużą popularnością cieszą się wyroby z żurawiną i kokosem. Popularne są tez opakowania mieszane.

Jedno pudełko zawiera 12 sztuk i kosztuje 17.99$ (58 PLN). W tej samej cenie można zamówić batoniki reklamowe z logo danej firmy. Minimalna ilość zamówienia to 20 sztuk. Zapotrzebowanie trzeba zgłaszać z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem.

Eddie’s Energy Bar bazuje na lokalnej społeczności. Składniki kupowane są tylko od miejscowych producentów, a większość lokalnych happeningów promujących zdrowie i fitness odbywa się pod logiem Eddiego. 

Firma Michaela została dostrzeżona też poza stanem Vermont. Magazyn Enterpreneur wpisał ją na listą najbardziej obiecujących młodych przedsiębiorstw w Stanach Zjednoczonych.

Adres internetowy:

eddiesenergy.com

Foto: eddiesenergy.com

Zobacz również:

Ogórki ze smażoną papryką – pomysłem na biznes

BenAndJerry – lodziarnia pomyslem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top