Pomysł na niezły numer

Number Garage to pomysłowa przechowalnia numerów telefonicznych. Wszyscy ci, którzy zmieniają miejsce zamieszkania lub znikają na bliżej nieokreślony czas a chcieliby zachować swój własny, dotychczasowy numer telefonu mogą skorzystać z portalu.

Pomysłodawcy dają użytkownikom dwie możliwości:

  • Pakiet Park i
  • Pakiet Forward

Pierwsza opcja kosztuje 4.95$ (14,60 PLN) miesięcznie i zawiera tylko przechowanie numeru. 
Wersja Forward jest już droższa lecz daje możliwość przekierowania rozmów przychodzących na zaparkowany numer. Połączenia przychodzące można skierować na inny aparat stacjonarny lub telefon komórkowy. Jeżeli, ktoś zostawi wiadomość w automatycznej sekretarce, zostanie one przesłana użytkownikowi portalu w formie maila. Usługa taka to miesięczny koszt w wysokości 9.95$ (29 PLN). 

W obu przypadkach klienci muszą opłacić jednorazowe wpisowe w kwocie 29.95$ (88 PLN). 

W czasie przechowywania numerów możliwa jest zmiana pakietów. Zmiana z Park na Forward to wydatek 19.95$ (59 PLN). Za odwrotna zmianę trzeba wydać 10$ (29 PLN) mniej.

Portal Number Garage powstał stosunkowo niedawno, ale duża rzesza użytkowników już go sobie chwali. Szybka obsługa, przejrzyste zasady i elastyczność działania przyciągają klientów.

Serwis dostępny jest na razie tylko na terenie USA. Właściciele portalu nie wykluczają rozszerzenia działalności na inne kraje.

Adres internetowy:

numbergarage.com

Foto: numbergarage.com

Zobacz też:

Alicja z krainy zakupów

Trunek dobry na frasunek – VeeV

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top