Stół z karoserii czyli nietypowy pomysł na biznes

Pracownicy firmy najchętniej przekształcają w meble użytkowe elementy starych samochodów. Karoseria amerykańskich pojazdów, które swoje lata świetności miały 20-30 lat temu dobrze się do tego nadaje.

Do produkcji innych mebli wykorzystuje się tu metalowe rusztowania, przerobione lodówki i inne metalowe elementy.
Dzięki temu wytwory Weld House nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter.

Klienci firmy mogą wybierać spośród kilku kategorii.

  • Łóżka robi się na zamówienie po określeniu konkretnego wymiaru. Najmniejsze łóżka to wydatek rzędu 1500$, a największe kosztują 3500$. Po zaakceptowaniu projektu i wykonaniu stelażu na dostawę czeka się około 6 tygodni
  • Szafki na sprzęt video. Weld House projektuje je na zamówienie. Mogą być one wolno stojące lub zabudowane. Stelaż i konstrukcja wykonywane są ze starych metalowych elementów. W zależności od rodzaju wystroju, wykończenie zrobione jest z naturalnych surowców, co nadaje meblom intrygujący i elegancki wygląd.
  • Chlubą całego przedsiębiorstwa są stoliki do kawy robione z karoserii samochodowych. Za najmniejsze trzeba zapłacić 700$, za największe prawie 2000$. Na stronie internetowej można sprawdzić pochodzenie stolików i obejrzeć pojazdy, z których zostały one zrobione. W stałej ofercie firma ma kilka modeli. Jeżeli klienci nie znajdą w niej wymarzonego mebla, mogą go opisać, a pracownicy sami poszukają odpowiedniego samochodu.

Firma współpracuje też z artystami, którzy na starych elementach karoserii tworzą olejne malowidła. Dzieła te są sprzedawane za pośrednictwem zaprzyjaźnionych galerii.

Weld House jest przedsiębiorstwem, które w niepowtarzalny sposób łączy sztukę ze szrotem. Produkty firmy cieszą się dużą popularnością, szczególnie w Teksasie, gdzie ma ona swoją siedzibę.

Adres internetowy:

joelhester.com

Foto: joelhester.com

 

Zobacz też:

Kąpiel czworonoga pod Twoim domem lub biurem?

Pyszne przekąski idealnie zapakowane w Twojej skrzynce na listy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top