Pomysłowy catering czyli samoobsługowy bar lodowy

Firma The Incredible Ice Cream dostarczy do drzwi klienta profesjonalny samoobsługowy barek lodowy. 

Do wyboru goście mają dwie maszyny w różnych wariantach kolorystycznych:

  • TheWonka
  • The Warhol.

Firma może też dostarczyć duży parasol ogrodowy jeśli przyjęcie odbywa się na zewnątrz.

Maszyny zajmują powierzchnię 6 metrów kwadratowych. Mniejsze barki mają być dostępne już niebawem. Czas potrzebny na zamontowanie barku to mniej więcej 45 minut.

Barek lodowy wypełniony jest najwyższej klasy lodami w czterech smakach: waniliowych, czekoladowym, truskawkowym i miętowym. Oprócz tego można wybierać spośród niezliczonych posypek do lodów i sosów.

Razem z maszyną na przyjęciu pojawi się przeszkolony pracownik firmy, który pokaże gościom jak korzystać z barku. 

Ceny usługi zależą od wielu czynników (takich jak długość trwania przyjęcia, ilość różnych smaków lodów itd.) dlatego firma wylicza orientacyjne koszta dopiero po przesłaniu potencjalnego zgłoszenia.

Usługi te cieszą się nie lada zainteresowaniem ze strony firm. Właściciele przedsiębiorstw mogą na specjalnie przeznaczonych miejscach (tzw. lizakach) umieścić własne logo. Będzie ono świetnie widoczne.

Duże firmy, które już korzystały z usług, np. Goldman Sachs, IBM, Ford, postanowiły zamówić barek lodowy w swoich firmowych kolorach. The Incredible Ice Cream jest w stanie spełnić wszystkie zachcianki.

Samoobsługowy barek lodowy zapewnia orzeźwienie jak i dobrą zabawę. Warto pomyśleć o tego typu usługach, szczególnie, że zbliża się jesień czyli czas żniw dla organizatorów bankietów, konferencji i imprez motywacyjnych.

Adres internetowy:

incredibleicecream.co.uk

Foto: incredibleicecream.co.uk

Zobacz też:

Deser dla odważnych

UglyDolls – brzydkie pluszaki pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top