Przenośne biurko czyli coś dla pracoholików

Firma Kanz Outdors zaproponowała mobilne biuro KANZ Field Power Desk, dzięki któremu będzie można stworzyć funkcjonalne miejsce pracy praktycznie w każdym miejscu.

Co w nim takiego niezwykłego? Otóż na początku zaznaczmy, że nie jest to zwykły roboczy blat. Posiada on wbudowany akumulator oraz panele słoneczne, dzięki czemu można pracować na nim nie mając źródła prądu. Biuro dodatkowo jest kompaktowe, tj. po złożeniu mieści się do metalowej skrzyni. Wykonane jest ono z aluminium i drewna brzozowego.

Biurka obecnie oferowane są w dwóch modelach, różniących się pojemnością akumulatorów. W zależności od potrzeb możemy zyskać od 3 do 6 godzin pracy na wbudowanym dodatkowym zasilaniu. W jednym jak i drugim przypadku istnieje możliwość dołączenia dodatkowych modułów, takich jak np. dodatkowe oświetlenie, głośniki, modem satelitarny.

To polowe biuro, dostępne jest w dwóch wersjach. Ceny podane są tutaj (sekcja: Dokumenty). Przedmiot ciekawy, który z pewnością zostałby zauważony w sklepie z meblami.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: kanzoutdoors.com

Zdjęcia: kanzoutdoors.com

 

Podobne artykuły:

Domowe biuro krok po kroku

Mini pracownia pomysłem na firmę

H2Office pomysłem na nawodne biuro

Mobilne biurko samochodowe

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top