Biuro w podróży pomysłem na biznes

Na wstępie musimy zaznaczyć, iż pomysł młodego Szweda powstał w ramach jego pracy magisterskiej. Po jego ukończeniu będzie zorganizowana wystawa, która pokaże udokumentowaną podróż. Tak czy inaczej zawsze jest to jakiś pomysł, który może być inspiracją dla założenia własnej firmy.

Mobilne biuro projektowe działa od kilku miesięcy. Od tego czasu rozpoczęła się podróż Erika Olovssona po Szwecji oraz szukanie różnych zleceń w drodze. Przestrzeń, jaką ma do dyspozycji jest oczywiście mocno ograniczona, ale wyposażona w niezbędne narzędzia do swobodnej pracy. Chłopak świadczy usługi fotograficzne oraz drukarskie. Oferuje on, jeżdżąc od miasta do miasta, drobne zlecenia lokalnym firmom.

Zlecenia, jakie przyjmuje, to zmiana logo, druki, broszury, ulotki czy oryginalne animacje. Jak mówi młody Szew, woli czerpać inspiracje z życia niż siedzieć w biurze przed komputerem. Poza tym za swoje wszystkie wykonane prace nie pobiera żadnych pieniędzy, a usługi. Taka mobilna wymiana usług może stać się ciekawym sposobem na życie.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: eriksdesignbuss.se

Zdjęcia: eriksdesignbuss.se

 

Podobne artykuły:

Pohuśtaj się w biurze

Futurystyczny fotel idealny do pracy

Mini pracownia pomysłem na firmę

Wstaw sobie biuro do ogrodu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top