Restauracja Zawał serca- pomysłem dla Ciebie

Grill o wdzięcznej nazwie „ Zawał Serca” wcale nie ukrywa, że serwuje niezdrowe jedzenie, a nawet się tym chwali. 

W karcie dań znaleźć można hamburgery:

  • Pojedynczy bypass, 7.29$ (21 PLN)
  • Podwójny bypass, 9.25$ (27 PLN)
  • Potrójny bypass 11$ (32 PLN) i
  •  Poczwórny bypass.12.95$ (38 PLN)

Ten ostatni liczy około 8000 kalorii. Do nich w zestawie zamawia się, colę ( oczywiście nie w wydaniu light). Goście do woli w cenie zestawu mogą korzystać z barku z frytkami. Ziemniaczane przysmaki smażone są w oleju  z dodatkiem smalcu, a ich nazwa „Brak tętna” przyciąga wileu amatorów. A jak. Całości dopełniają papierosy- bez filtra oczywiście. To nie dowcip tylko wyjątkowo udany pomysł na biznes.

Goście twierdzą, że zaraz po przekroczeniu progu czuć jak zwężają się żyły. Szef lokalu przebrany jest za lekarza, chodzi w białym kitlu ze stetoskopem na szyi. Kelnerki, to roznegliżowane pielęgniarki, które klientów traktują jak chorych. Dają im szpitalne bransoletki z nazwami potraw, które zamówili. 

Według założyciela prowadzi on jedyną uczciwą restaurację w Stanach Zjednoczonych. Głośno i wyraźnie mówi, że śmieciowe jedzenie jest złe i prowadzi do agonii. Ta filozofia świetnie pasuje do hasła reklamowego:” Jedzenie dla którego warto umrzeć.” 

Rzeczywiście klienci potwierdzają, że jedzenie jest wyśmienite. Wbrew zakazom i nawoływaniom do zdrowego trybu życia, chętnie odwiedzają restaurację, która doczekała się już własnego hymnu i dwu stronicowego artykułu w chińskiej prasie.

Adres internetowy:

heartattackgrill.com

Foto: heartattackgrill.com

Zobacz też:

Interaktywna restauracja pomysłem na biznes

Restauracja 12 metrów nad ziemią

Zasilanie restauracji z oleju – zużytego

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top