Usuń zdjęcia z policyjnej kartoteki

W Stanach Zjednoczonych na stronach florida.arrest.org oraz georgia.arrest.org można znaleźć informacje, o tym kto i kiedy trafił do więziennej kartoteki w stanie Floryda lub Georgia, włącznie ze zdjęciem. Dane umieszczane na wymienionych stronach pochodzą z baz lokalnych placówek Szeryfa. Więc jeśli ktoś kiedykolwiek miał do czynienia z wymiarem sprawiedliwości w tych Stanach, wpisze w google swoje imię i nazwisko to otrzyma taką informację, iż figuruje w danej kartotece i wszystko co z tym jest związane. Taka informacja raczej nie napawa dumą.

W tym momencie dochodzimy do sedna artykuły i przedstawiamy firme ImageMax Mugshots Removal właściciela serwisu removeslander.com, który oferuje możliwość usunięcia nieprzychylnego wpisu pojawiającego się w wyszukiwarce google. Za cenę, która podana jest tutaj (sekcja: Dokumenty) zapewnia, że usunie on zdjęcia z policyjnych kartotek i informacje, które pojawiają się w wyszukiwarce. Włącznie z linkiem i zdjęciami. Dodatkowo szczegółowe dane ze stron florida.arrests.org oraz georgia.arrests.org zostają wykasowane. Czas usunięcia do 14 dni. Ale bardzo często usuwane są już po 72 godzinach. Firma gwarantuje usunięcie w 100 % lub zwrot pieniędzy.

Podstawowa cena dotyczny tylko jednego rezultatu wyszukiwania. Jeśli jest dwa, trzy lub więcej wyższa będzie również cena za usunięcie wszystkich. Działalność takiego serwisu oczywiście ma sens wówczas, gdy dane lokalne prawo na to pozwala. Biznes raczej dochodowy, zważywszy za jaka cenę można nabyc taką usługę. A dodajmy, że w serwisie florida.arrests.org jest ponad 4 miliony zanotowanych osób.

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: removeslander.com

Zdjęcia: removeslander.com

 

Podobne artykuły:

Znaczki pocztowe z Twoim zdjęciemZdjęcia:

Wydrukuj sobie wspomnienia

noPhoto pomysłem na biznes i fotoradary

Pomysł na bezpieczne miasto

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top