Zdjęcia z automatu w 3D

Wszystko za sprawą pierwszego na świecie automatu, który drukuje nasze zdjęcia w formacie 3D. W Japonii bardzo popularne są wszelkie automaty do zdjęć. Stąd rynek tego typu urządzeń jest bardzo chłonny i otwarty na nowości.

Taki nowy produkt wprowadziła, a w zasadzie dopiero wprowadzi 24 listopada 2012 roku firma Omote3D, która według nas trochę zmieni oblicze Japońskich automatów do robienia zdjęć. W tym dniu firma planuje otworzyc swój pierwszy sklep w Tokio, w jednej z popularnych galerii handlowych.

Klienci będą mogli wypróbować nową technologię. Działa to mniej więcej tak, iż na początku skanerem 3D jesteśmy fotografowani, potem nasz obraz trafia do komputera, gdzie dobierane są: kolor włosów, ubrania, skóry itd. Potem gotowe zdjęcie można wydrukować na specjalnej drukarce 3D. Efekt finalny jest w postaci małej figurki.

Do wybory będą trzy rozmiary. 10 cm, 15 cm oraz duże 20 cm. Uwiecznienie siebie w obrazie 3D do tanich należeć nie będzie. Ceny za poszczególne rozmiary podane są tutaj (sekcja: Dokumenty). W sklepie, oprócz możliwości skorzystania z takiej usługi, będzie zaprezentowana wystawa, pokazująca pierwsze portrety w 3D.

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: omote3d.com

Zdjęcia: omote3d.com

 

Podobne artykuły:

Wydrukuj sobie wspomnienia

Dowolna postać, rzecz zamknięta w krysztale?

Wpraw w ruch dwuwymiarowe obrazy

Symulator porodów

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top