Wild Bunch czyli soki z dostawą do biura/domu

Dla bardzo zapracowanych profesjonalistów, specjalistów i innych zawodów ceniących wysoką jakość, oraz zdrowie firma stała się kultowa. A wszystko zaczęło się w Singapurze.

Zmieniana co sezon dawka smakowa soków zawiera tylko najlepsze składniki, od mixów owocowych , po soki z marchewek i innych. Ciekawostką jest to , że wprowadzili abonament za 195 $ miesięcznie klient otrzymuje jeden sok 250 ml dziennie. Dowóz do domu, lub pracy jest wliczony tak jak odbiór starej butelki w celu recyklingu.

Firma aktywnie pozyskuje klientów także w restauracjach, barach oferując specjalne kompozycje soków np. do sushi, czy dla salonów spa – specjalne soki na detox. Oczyszczające organizm.

Wszystko dziś jest możliwe do zrobienia znajdź nisze i zaryzykuj. W tym przypadku ekskluzywne soki w wysokiej cenie gwarantujące jakość.

Wydawać by się mogło że trudno znaleźć obecnie klientów na tego typu artykuły, a jednak. Naprawdę warto. Temat zdrowia robi się coraz istotniejszy i do tego społeczeństwo staje sie powoli coraz bogatsze.

Adres internetowy:

wildbunchjuice.com

foto: wildbunchjuice.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top