Winethatloves pomysłem dla Ciebie

Pomysłodawcy firmy Wine that loves zawsze dobierali napój do jedzenia na zasadzie przypadku. Pewnego razu na wakacjach, przytłoczeni ilością win w karcie menu, poprosili o pomoc kelnera podającego alkohole. Stało się coś niezwykłego. Wino, które otrzymali nie tylko świetnie smakowało ale też wydobywało idealnie aromat dań. 
Po powrocie do Nowego Jorku chcieli powtórzyć taką kolację, ale nie mogli. W nawet w najlepszych lokalach kelnerzy nie byli w stanie tak trafnie dopasować trunku.

Do życia powołano więc przedsiębiorstwo, w skład którego weszli najlepsi specjaliści ze Stanów Zjednoczonych, znawcy wina i producenci. W stworzeniu oferty firmy pomagali też najlepsi plantatorzy z całego świata.

Efektem ich pracy jest 5 rodzajów wina, które idealnie pasują do najpopularniejszych potraw w Stanach Zjednoczonych. W nadchodzącym czasie planowane jest powiększenie kolekcji. 

Zamiast długich i skomplikowanych opisów na butelce znajdziemy proste rysunki i napis „Wino, które kocha…:

  • Pizzę
  • Smażonego kurczaka
  • Makaron z sosem pomidorowym
  • Stek z grilla
  • Łososia z grila.

Wino zostało tak dobrane, żeby wybornie smakowało i wydobywało z potraw ich aromat. Cena trunku jest również przystępna. Jedna 750 ml butelka to wydatek rzędu 10$ (31 PLN).

Produkty firmy Wine that loves sprzedawane są w sklepach i restauracjach na terenie kilku okręgów na wschodnim wybrzeżu USA. Wino można też zamówić za pośrednictwem strony internetowej.

Firma, działa na rynku amerykańskim, a jej produkty odpowiadają zwyczajom żywieniowym i gustom obywateli USA.

Wine that loves to świetny pomysł i zdecydowane ułatwienie. Mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy na naszych półkach „Wino, które kocha……schabowego”.

Adres internetowy:

winethatloves.com

Foto: winethatloves.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top