Yogurtini- restauracja z pomysłem

Właścicielka sama określa siebie jako „prawdziwą dziewczynę z plaży” których w Kalifornii jest bardzo dużo. Niedawno udzieliła wywiadu portalowi retiredat21.com.

 

Razem z siostrą już jako młode dziewczyny uwielbiały jeść mrożone jogurty. Często informowały się na bieżąco o nowych dodatkach na rynku. Jednak gdy wracały z Kalifornii do rodziny w Arizonie nie miały już za dużego wyboru. Postanowiły napisać business plan i otworzyły własny lokal z wytwarzanymi przez klientów przysmakami.

 

Dziś firma jest znana niemal w całych Stanach Zjednoczonych odnosząc niewyobrażalny sukces. U podstaw którego leży robienie czegoś co się lubi. To jest najważniejsze – zgodnie twierdzą dziewczyny.

Co warto dodać poza dużą ilością dodatków i wysokiej jakości składników w restauracjach czy barach można spotkać nietypowe wzornictwo, oraz ciekawie zaprojektowane meble. Które to niejednokrotnie przyciągają klientów.

 

Dziewczyny przewidują że za 5 lat sieć urośnie o kolejne 100 do 300 restauracji w całych stanach Zjednoczonych. Wszystko dzięki programowi franczyzowemu, który umożliwia każdemu otwarcie własnego znanego i przynoszącego dochód biznesu.

By rozpocząć swoją przygodę z jogurtami wystarczy wypełnić aplikację on-line i poczekać aż doradca firmy sam się z Państwem skontaktuje.

Chciałbyś/łabyś poznać koszty uruchomienia tej konkretnej licencji? Z prawej strony znajdziesz plik  z informacjami. W dziale przydatne dokumenty.
Tego rodzaju bary w Polsce to nowość. Brakuje ich na rynku, innowacyjne podejście do składników, piękna aranżacja wnętrza, oraz najlepsza obsługa są gwarancją sukcesu.

Adres internetowy:

yogurtini.com

Zdjęcia: yogurtini.com

Podobne artykuły:

Chocomize – czekoladowy biznes

Zrób sobie w domu jogurt. Progurt

Restauracja serwujaca jogurty wybierane przez klientów

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top