Zasilanie restauracji z oleju – zużytego

Stworzyli oni urządzenie, które czyści olej, spala go i produkuje dzięki temu 2 bardzo istotne z punktu widzenia restauracji rzeczy:

  • Gorącą wodę,
  • Energię elektryczną – i to aż 5 kW (!!)

A co najważniejsze za darmo – całkowicie (!!).
Wystarczy że kupujesz to urządzenie, wlewasz zużyty olej, a wewnętrzny układ już sam wszystko zrobi. Pozostanie tylko trochę czystego dymu, gorąca woda i prąd na urządzenia w twojej kuchni. Ile można dzięki temu zaoszczędzić ?
Na stronie producenta jest przedstawiony prosty przelicznik. Miesięcznie uda się zaoszczędzić do 900$ na rachunkach (zależnie od wielkości zużycia, restauracji itd.) co daje rocznie ponad 10 000 $ (34 000 zł). Chyba te liczby przemówią do każdego restauratora?

Firma przedstawiła ten produkt w tym miesiącu, startując z ogólnoświatową reklamą. Jest to pierwsze tego typu maszyna. Kilka rozwiązań zostało zastrzeżone w urzędzie patentowym, tak by nikt nie mógł zaraz „pożyczyć” do własnej produkcji.

Doskonale się nadaje do połączenia z istniejącą już instalacją i np. systemem paneli słonecznych.
Sama maszyna kosztuje u producenta 20 000 $ (70 000 zł), ale firma przedstawiła alternatywne modele finansowania – płacąc ponad 400 $ (1500 zł) co miesiąc w leasingu przez 5 lat.

Pamiętając przy tym, że rata leasingowa obniża nam podatek w całości. Co daje dla przedsiębiorcy wymierne korzyści w kilku aspektach.

Same korzyści, a dodając do tego możliwość reklamy naszej restauracji jako „ekologicznej” co na pewno przełoży się na wzrost liczby klientów.

Sama firma twierdzi, że zakup VegaWatt zwróci się w ciągu maksymalnie 3 lat.

Portal przejdznaswoje z przyjemnością pomoże komuś w kontakcie z firmą OWL, oraz załatwi wszelkie potrzebne dokumenty.

Adres internetowy:
www.vegawatt.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top