Zioła w szklanej butelce pomysłem na ekologiczny biznes

GrowBottle to zioła w szklanych, pochodzących z recyklingu, butelkach po winie. Domowa hydroponika w kompaktowej obudowie. Opakowanie zawiera wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia zabawy w domowego ogrodnika.

Idea jest prosta. Uprawiać zioła w domowych warunkach, łatwo, zdrowo i ekologicznie. Górna część butelki (z szyjką) wypełniona jest nasionami i glinianymi kulkami, umieszczona jest w drugiej części butelki wypełnionej wodą. Wszystko razem jest związane wstążką (wykonaną z przetworzonych plastikowych butelek), która jednocześnie służy do transportowania wody dla nasion. Świetnie nadaje się na prezent oraz ładnie wygląda w kuchni czy na parapecie. Średnia cena z butelkę to 35 dolarów.

Zioła w GrowBottle dostępne są w pięciu popularnych rodzajach: oregano, szczypiorek, bazylia, pietruszka i mięta. Po ich zjedzeniu ponownie można posadzić ziarna, żeby urosły nowe roślinki. Całość jak widać łączy w sobie elegancki wygląd, estetykę i funkcjonalność. A do tego pozwala nam uprawiać zioła w domowych warunkach przez cały rok i cieszyć się ich smakiem i aromatem.

Artur Stasiak

Adres internetowy: branchhome.com

Zdjęcia:
branchhome.com

 

Zobacz także:

Domowy mini ogródek

Prepara czyli pomysł na kuchenny ogródek

Uprawa ziół w… akwarium

Zakręcony ogródek pomysłem na biznes

Szklarnie na dachu pomysłem na firmę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top