Złap pomysł na biznes

Biznes, gdzie jesteś elastyczny w swoich działaniach: sam dostosowujesz asortyment produktów, zyskujesz dodatkowe dochody udostępniając powierzchnię reklamową, pozytywnie wpływasz na wystrój otoczenia. To Ty decydujesz o skali i miejscu inwestycji, nieustannie możesz poszerzać swoją działalność, a czas, praca i pomysłowość zależą tylko od Ciebie. Bo vending to sprzedaż produktów z automatów, a automaty to dziś nowoczesne, ciekawie zaprojektowane i wygodne w użyciu urządzenia. Zapewniają dystrybucję produktów w wybranym przez Ciebie miejscu, bez przerwy. Można je instalować niemal wszędzie, mogą sprzedawać prawie wszystko.

Branża vendingu korzystnie wyróżnia się spośród wielu innych typów działalności gospodarczej. To jej ogromna elastyczność: można prowadzić działalność na dużym obszarze i w bardzo różnych miejscach. Automaty można ustawiać np. w biurach, różnych poczekalniach, korytarzach, a także na wolnym powietrzu, tj. na stadionach, przy przystankach, itp.

Dobrą lokalizacją są hotele, szpitale, budynki użyteczności publicznej, centra handlowo – usługowe lub dworce. Automaty pozwalają na prowadzenie sprzedaży towarów bez konieczności zatrudniania pracownika (-ów) do obsługi klientów. Mogą pracować przez całą dobę. Nie zajmują dużo miejsca (1 m2 powierzchni wystarczy, aby mogła być prowadzona sprzedaż z automatu). Co więcej, konsument spragniony kawy lub herbaty nie musi tracić czasu na poszukiwania – zawsze może skorzystać z pobliskiego automatu. Otrzymuje produkt smaczny i czysty, po przystępnej cenie, szybko i bez kolejki, bez konieczności marnowania cennego czasu. 

Automat potrafi obsłużyć wielu klientów w krótkim czasie, oferując im dobrej jakości produkty po przystępnej cenie. W przypadku obsługi gości z zagranicy, podczas zawierania transakcji nie pojawia się bariera językowa.

Maszyny vendingowe to w wielu krajach symbol cywilizacji. W Polsce jest ich wciąż bardzo mało. Na 1 automat przypada u nas 950 osób, w Europie Zachodniej – 100 osób, w Japonii – 23 osoby… Potencjał rozwoju jest ogromny. Trzeba go tylko wykorzystać. Szybkość obsługi, wygoda i bezpieczeństwo oraz możliwość obcowania z nowoczesną technologią to atuty tego kanału dystrybucji. Tu sukces masz na wyciągnięcie „vendki”. Tu leży Twoja szansa na udany biznes i na dobrą przyszłość.

Odwiedź IV. Targi Vending Poland 30 września – 1 października 2010 roku przy ul. Marsa 56c w Warszawie. To najlepsza i unikalna okazja do poznania rynku oraz jego potencjału. Takiej okazji nie można przegapić. Przekonaj się, jak ułatwić życie klientom realizując własne marzenia. 

Opr. Sławomir Kamiński
Dyrektor Biura PSV

Adres internetowy:

psv.org.pl

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top