Złota kolba w zupełnie nowych smakach

Przykładem takiego stanu rzeczy jest popcorn. Kinowy przysmak milionów ludzi przeszedł „drobny” lifting i podbił serca Amerykanów.

479° Popcorn to ręcznie robione, przygotowywane na zamówienie ziarna kukurydzy o niebagatelnych smakach. Opiekany z morską solą, Imbirowy z sezamem karmelowym, czy Czarna Trufla i Biały Cheddar to tylko niektóre z propozycji.

479° sprzedaje swoje wyroby w wersji “próbnej” dla 2-4 osób i jako „kolekcję”, która jest wystarczająca dla 4-8 smakoszy. Ceny kształtują się w przedziale od 33$ za wersję “próbną” do 52$ za kolekcję karmelową.
Firma 479° wpisuje się też idealnie w zielony trend, dbając o środowisko. Składniki pochodzą z farm organicznych położonych w Kalifornii, a gotowe porcje pakowane są w papierowe, gustowne, pojemniki, wyprodukowane w 90% z przetworzonego materiału.

Popcorn 479 (temperatura w skali Fahrenheita, która uważana jest za najlepszą do prażenia kukurydzy, można kupić w wybranych sklepach na terenie stanu Kalifornia jak i poprzez stronę internetową.
Jeżeli jesteś właścicielem kina, lub masz ochotę je otworzyć, jest to pomysł, który z pewnością wyróżnił by Twoją ofertę.

Adres internetowy
www.479popcorn.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top