Znaczki pocztowe przez internet?

A wszystko zaczęło się od tego, że każdego dnia przeczesuje strony internetowe by znaleźć cos ciekawego czego u Nas jeszcze nie ma na rynku i opisać to na łamach przejdznaswoje.pl. Pomysłów na własna firmę jest tak wiele jak wielu ludzi na świecie. Ale ile z nich ma szanse na sukces?. Zapewnie nie wszystkie. Jak już się zdążyliście przekonać prezentowane przeze mnie zmyślne pomysły są juz sprawdzone, gdzieś w odległych krajach – zarabiają sporo na Siebie i mogą sporo zarobić dla Ciebie.

Znaczki kolejny zwariowany pomysł – nie kolekcjonerstwo, nie zbieranie i odsprzedaż tylko – drukowanie i sprzedaż przez stronę internetową! Dokładnie. sprzedaż Znaczków pocztowych przez Internet – pomysł świetny i przyszłościowy. Co Sobie myślisz, kiedy idziesz na pocztę wysłać list – będę musiał stać w kilometrowej kolejce żeby kupić znaczek i wysłać list, kiedy mogę tylko przyjśc i wysłać list wrzucając go do skrzynki!

Ale poczta ma automaty na znaczki – zapewne zaraz ktoś powie – tak tylko skąd dalej te kolejki: 

bo one nie działaja, 

nikt nie potrafi je obsłużyć 

Pomysł wart miliony – juz nawet wiesz jak się możesz reklamować – wydrukuj w domu i nie trać czasu na dojazd i stanie na poczcie, czy zrób to w pracy, a wrzuć do skrzynki po powrocie. 

Wiem ze jeszcze prawo zabrania konkurowania z pocztą Polska, ale o ile się nie mylę do 2009 i później rynek jest otwarty a odnośnie znaczków to należałoby trochę pogrzebać. Wiem ze jeszcze prawo zabrania konkurowania z pocztą Polska, ale o ile się nie mylę do 2009 i później rynek jest otwarty a odnośnie znaczków to należałoby trochę pogrzebać.

Adres internetowy:
 
stamps.com

Foto: archiwum własne

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top