Naprawa iphona, ipoda pomysłem na własny biznes

Następnie jak otrzymają uszkodzony model naprawiają wadliwy element i odsprzedają z zyskiem. Mówimy teraz o milionach iPhonach, które tylko w tym roku trafią do nabywców.

Pamiętajmy w tym roku Apple sprzeda 50 mln (!, iPod`ów. Więc duża część z nich na pewno zostanie uszkodzona, a to upadnie, a to nie wiadomo co. Ludzie mogą zareklamować, a co jak się gwarancja skończy? Wtedy pojawia się okazją dla BuyMyBrokeniPod.com , oni juz sie nim odpowiednio zajmą i jeszcze dobrze na tym zarobią.

Płatności z reguły w ciągu 24 godzin za pośrednictwem usługi PayPal, zaraz po sukcesie witryny (6 miesięcy później, uruchomili skup nie sprawnych konsol do gir. PSP 3, GameCube, Wii , zajmują sie regeneracją i jak poprzednio w przypadku produktów firmy Apple odsprzedają z zyskiem.

Obecnie rozwijają się w szybkim tempie i mają juz inne ciekawe pomysły, jak witryna do skupu Laptopów i elektroniki użytkowej wszelkiej maści. Jest to na pewno wielka alternatywa do aukcji typu ebay, allegro, gdzie ceny nie zawsze są satysfakcjonujące dla sprzedających.

Adres internetowy:

BuyMyBrokeniPod.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top