Agencja reklamy oferuje innowacyjne kody kreskowe

Według artystów kody mogą stać się ciekawym narzędziem marketingowym, dekoracyjnym i funkcjonalnym dodatkiem. Innowacyjna symbolika, to przyciągający uwagę klientów wyróżnik, w dosyć przystępnej cenie.

Przedsiębiorstwo oferuje bogatą kolekcję tematycznych wzorów kodów. Konsumenci znajdą szeroki wybór symboli między innymi z branży spożywczej, kosmetycznej, ogrodniczej i rozrywkowej. Na życzenie, firma wykonuje też szablony kodów, dostosowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Jak działa Vanity Barcodes?

Klienci wybierają pożądany wzór kodu kreskowego i podają ilość, unikalnych numerów, jakie chcieliby zamówić. Zamówienie jest przetwarzane i oceniane pod kątem technicznym. Następnie klient otrzymuje potwierdzenie złożenie zamówienia i fakturę.

Kody kreskowe w wysokiej rozdzielczości formacie TIF, są przesyłane do zamawiających drogą elektroniczną. Wraz z nimi klienci otrzymują specjalną broszurę zawierającą porady i wskazówki. Cały proces, realizacji zamówienia, trwa nie dłużej niż 10 dni roboczych.

Spersonalizowane kody umieszczać można na produktach, a także na materiałach promocyjnych i opakowaniach firmowych.

Z usług przedsiębiorstwa skorzystało już wielu producentów, miedzy innymi popularne amerykańskie marki:

– Elyon Marshmallows i – Sara Snacker Cookie Company.

Cena

Dostępne kształty na stronie internetowej kosztują 375 $. Należy tutaj zaznaczyć że kod ten stosuje się do produktu już na zawsze. Więc śmiało stwierdzić możemy że cena jest naprawdę atrakcyjna. Zamówienie 2 dowolnych kształtów kosztuje już łącznie tylko 300 $.

Adres internetowy:

vanitybarcodes.com

Foto: vanitybarcodes.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top