Jak malować na budynku bez pozwolenia? CURB

Ponieważ naszych obywateli jest tam dużo zapewne wielu z nich
mieszkających w Londynie zauważyło ostatnio „namalowane” na chodnikach
i ścianach specjalne ikony przedstawiające SEA LIFE? Firma, która je
stworzyła opracowała specjalną metodę malowania na ścianach,
chodnikach, budynkach, trawnikach, bezinwazyjne i bez oddziaływania na
środowisko reklamy.

Oto jak to działa. Firma Curb bo taka nazwę nosi używa wyłącznie naturalnych materiałów by realizować strategię marketingową swoich klientów. Ostatni patent pozwala malować za pomocą sprężonej wody morskiej przez szablony przygotowane dla klientów np. logo firmy, czy hasło SEA LIFE razem z delfinem. Co to daje? Spójrz na załączone zdjęcia i dodaj do tego fakt, że nikt nie krzyczy widząc coś takiego na swoim budynku bo za 2 h…zniknie bez śladu. To daje właśnie woda morska (!!) Dokładny czas „wyświetlania” takiej reklamy wynosi od 15 min do 120 min.

Na zeszłotygodniową kampanię aż 300 drużyn wyruszyło w miasto by je „zamalować”. Dzięki temu w ciągu dnia aż 2000 ikon na chodnikach, budynkach – żółwi, rekinów, delfinów, bombardowało informacjami. Co ważne bez wpływu na budynki i bez jakichkolwiek pozwoleń, zezwoleń, licencji itd. Nie ma reklamy nie ma dowodu – można śmiało powiedzieć po 2 godzinach.

Firma zapewnia, że ich prosta technologia sprawdzi się w większości miast świata. Ale nie tych wyjątkowo gorących (woda szybko odparuje). Jednak jeżeli jesteś mieszkańcem Danii, Holandii, Niemiec, Polski to jest pomysł na rozszerzenie działalności, bądź własny ciekawy biznes.
Firma Curb jest znana na wyspach z ekologicznego podejścia do marketingu. Jednym z pierwszych naszych pomysłów była firma Ad-Air produkująca gigantyczne bilbordy na potrzeby klientów latających samolotami. Ci z „wysp” znaleźli prostsze rozwiązanie. Używali pisaku na plaży odpowiednio zmoczonego by reklamować klientów. Mało tego, wynajmowali pola od rolników i kosili trawę w odpowiedni sposób, tak by można był przekazać zamówioną frazę. Zresztą odwiedź stronę i zobacz, że z odrobiną inwencji można zarobić całkiem spore pieniądze. Trzeba tylko chcieć.

Adres internetowy:
www.mindthecurb.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top