AmazingVictory – blog z pomysłem!

Zainspirowani nowym blogiem o przedsiębiorczości amazingvictory.com postanowiliśmy poprosić autora o przybliżenie nam formuły, oraz celu jaki przyświecał jego powstaniu.

O pomyśle

„Z kim poprzestajesz, takim się stajesz. Oto jest główne założenie, którym się kierowałem zakładając bloga” – mówi Michał Sobczyk, twórca Amazing Victory – „czułem, że wielu ludziom, w tym mnie, brakuje mentalności przedsiębiorcy, mentalności sukcesu. A najlepszy sposób na to żeby to zdobyć to otaczanie się ludźmi, którzy już to mają”.

Zgodnie z tą koncepcją powstał blog, za pomocą którego użytkownicy mają ciągłą styczność z przedsiębiorczym, pełnym inicjatywy i dążenia do działania myśleniem. Analizując strategię i biznesy poszczególnych przedsiębiorców uczymy się ich sposobu myślenia, rozwiązywania problemów, przejmujemy podświadomie pewien styl zachowania. Jest to też okazja dla właścicieli firm do wypromowania swoich ciekawych pomysłów.

W wywiadach gościli m.in. twórcy nowego portalu pracy dla branży motoryzacyjnej Motokariera.pl, twórca serwisu służącego do grupowego zakupu mieszkań Grupadom.pl, a także znany specjalista do spraw kreowania wizerunku Piotr Tymochowicz, który uruchamia własny start-up o nazwie Infinity.

 

Finanse, a prowadzenie bloga

Czy na blogowaniu można zarobić? Zdecydowanie tak, czego przykładem są amerykańscy blogerzy Steve Pavlina (http://www.stevepavlina.com/blog/) i Guy Vaynerchuk (http://tv.winelibrary.com/). Ten zachodni model biznesowy nie stał się jeszcze u nas popularny. Jest to kwestia najbliższych kilku lat kiedy to będziemy mieć w Polsce naprawdę znane marki blogów, które same na siebie zarabiają.

Główne potencjalne źródła przychodów to reklama odsłonowa, programy partnerskie oraz sprzedaż własnych produktów. „Jednak jak na razie mój blog pozostaje inicjatywą non profit, której celem jest edukować, inspirować i motywować do działania przedsiębiorców i fascynatów biznesu.” – mówi Michał Sobczyk- założyciel AmazingVictory.

Adres internetowy:

AmazingVictory.com

Foto: AmazingVictory.com

Podobne artykuły:

Krakowskie praliny historią sukcesu.

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top