Anti Sleep Pilot

Nasi ustawodawcy ciągle zwiększają kary za posiadanie telefonów komórkowych w samochodzie , a zapominają ,że za pomoca odpowiednich aplikacji w nich zainstalowanych możemy zwiekszyć nasze wspólne bezpieczeństwo. Jedną z takich aplikacji jest anti sleep pilot.

Zestaw składa się z urzadzenia śledzacego nasze ruch powiek i aplikacji instalowanej w nowoczesnym telefonie. Wsyzstko połączone jest za pomoca bluetooth, bezprzewodowo.

Urządzenie zostało zaprojektowane w Danii. Część monitorująca powinna być zainstalowana na wyskokści kierowcy. W urządzeniu można zaprogramować wiek kierującego, iloć godzin jazdy itd. System na biezaco monitoruje zachowanie i obicza stopień zmęczenia. Sygnalizując i wskazując przerwy w podróży.

Urządzenie łączy się z mapami google i sprawdza miejsce przeznaczenie oraz jego odległość od domu. Za każdym razem kiedy urzadzenie zacznie wydawać z siebie dzwięk kierowca jest zobowiązany do wciśnięcia specjalnego przycisku. Czas reakcji jest wówczas obliczany i na jego podstawie oprogramowanie jest w stanie stwierdzić stan świadomości kierującego. Ciekawe. Poczekajmy na pierwsze opinie osób, które kupią to urządzenie.

Adres internetowy:

antisleeppilot.com

Zdjęcia: antisleeppilot.com

Podobne artykuły:

SkinIT – lider rynku folii na świecie.

Jeździsz dużo po mieście – zacznij na tym zarabiać.

Belkin podliczy Twój telewizor

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top