Ekologiczne dodatki do gleby pomysłem na biznes
Czytaj także

Teraz możesz już zdobyć technologie jak pomagać rolnikom zwiększać plony i być odpowiedzialnym za środowisko. Firma obecnie oferuje szkolenie z zakresu założenia własnej działalności, franchising - Ty jesteś właścicielem płacąc tylko firmie za licencje, otrzymując szkolenie i wszelkie potrzebne wsparcie.

Otrzymujesz program jak tworzyć ekologiczne, zdrowe środki wzbogacania gleby, bez niszczenia otoczenia naturalnego, juz dzisiaj możesz się stać właścicielem firmy społecznie odpowiedzialnej. Firma dostarczy plony specjalnych roślin, podpowie jak rozpocząć działalność, oraz gdzie udać się by owoce Swojej pracy sprzedać po najlepszej cenie. temat jest jak najbardziej aktualny gdyż galopujące ceny ropy i wzrost kursu dolara odwraca ludzi od tradycyjnego spożywania dóbr konsumpcyjnych opartych na ropie - a większość tradycyjnych pestycydów właśnie jest jej pochodną.

Koszty:

 - Ziemia (kupiona, bądź dzierżawiona),

 - sadzonki (około 20 000 - 250 000 zł) technologia uprawy (zależnie od wybranego programu),

Zyski 

 
Zważywszy, że wszystko co jest naprawdę ekologiczne jest zdecydowania droższe od tego "nie-ekologicznego" można się spodziewać sporych przychodów, zależnych oczywiście od areałów upraw, własnego zaangażowania, zastosowanej technologii, doswiadczenia w uprawie. 

Adres internetowy:

nature-technologies.com

Foto: nature-technologies.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

20080911174235_kompost.jpg