Automaty do napojów zasilane słońcem

W końcu tego typu urządzenia można zamontować wszędzie. Nie potrzebują fundamentów, ani zasilania, wszystko jest zainstalowane we wnętrzu tego automatu. Na pomysł wpadła pewna firma Hiszpańsko – Angielska.

Wystarczy by urządzenia stało w odpowiednio jasnym miejscu by baterie mogły się ładować i dalej pozwalać na funkcjonowanie temu urządzeniu w nocy. Oczywiście nowoczesne ogniwa słoneczne pozwalają juz na wytwarzanie energii nawet podczas pochmurnej pogody. Technologia pozwala na coraz więcej.

Załóżmy że zakładasz taką firmę lub miasto decyduje się na rozstawienie sie tego typu urządzeń w często odwiedzanych miejscach. Jedyny koszt poza zakupem urządzenia to oczywiście uzupełnienie zapasów wewnątrz, co można zawsze robić nocą.

Bilety komunikacji, prezerwatywy, wody mineralne to świetne produkty , które można oferować turystą i nie tylko.
Poza zwykłą sprzedażą urządzenia oferują wyświetlanie reklam w zainstalowanych ekranach. Tego typu urządzenia są juz zainstalowane w Hiszpanii i Anglii – a pozostałe rynki czekają na swoje odkrycie.

Zasilane energią słoneczną automaty z produktami są kolejnymi po sygnalizacją świetlna i telefonami alarmowymi urządzeniami zasilanym energią słoneczną.

Adres internetowy:

solarvending.com

Foto: solarvending.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top