Choinka na święta przez internet pomysłem na firmę

Ale dodając , że każda sfotografowana będzie nosić jakieś imię. Więc zaczęli wymyślać jakieś zwariowane nazwy jak : nudne drzewko, zwyczajne , niezwyczajne itd.

Następnie założyli stronę internetową i on-line zaczęli zachęcać ludzi do kupowania choinek. Każdy klient może wybrać sobie jaką chce, oczywiście z jej imieniem i kupić. Chłopaki wtedy zabierają topór i wracają do lasu by wyciąć zamówione drzewko.

Następnie wybierają się do Helsinek by w umówionym miejscu przekazać choinkę nowemu właścicielowi. Koszt – 38 Euro + na życzenie 12 Euro więcej z transportem do domu.

Może pomysł wydaje się zwariowany, ale należy pamiętać, że w dobie dzisiejszego „ginięcia” jednostki, każdy czuje się lepiej jak może dostać to co tak naprawdę chce , a nie to co jest.

Wchodzisz do salonu operatora i dostajesz to co Oni ci dają, a nie co Ty byś chciał. Tutaj jest zupełnie inaczej – są wszystkie dostępne opcje, a Ty sam decydujesz, która Ci odpowiada.

Czekamy już tylko kiedy będzie można wybrać sobie krowę by zjeść hamburgera. A tak na marginesie to w Wielkiej Brytanii jakiś farmer wpadł na pomysł Pig Brothera, gdzie każdy może podglądać losy świni- wybrać sobie swoja od narodzin Aż po stół.

Adres internetowy:

juletrefraskogen.no

Foto: juletrefraskogen.no

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top