Czekobiznes – Zrób głęboki wdech

Na przestrzeni lat kultura jedzenia uległa znaczącym przemianom. Dla naszego zdrowia jedliśmy mniej lecz częściej. Odżywianie upodobniło się poprzez to do oddychania. Efektem takiego procesu jest właśnie bezkaloryczna czekolada Le Whif.

Zwolennicy whifingu mogą skusić się na inhalacje w kilku czekoladowych smakach:

  • miętowym,
  • malinowym,
  • mago,
  • mlecznym.

Zestawy pakowane po 6 sztuk można kupić za 9.95 euro (45 PLN). 24 sztuki kosztują 39 euro( 178 PLN). W tej samej cenie można kupić 12 sztuk inhalatorów i książkę autorstwa pomysłodawcy Davida Edwards’a. Jest to powieść o spełnianiu marzeń i pracy profesora w paryskim laboratorium. Ilustracje stworzył Junko Murata- japoński rysownik Manga.

Le Whif odbywa właśnie swoje światowe tournee. Pierwsza prezentacja odbyła się w kwietniu w Paryżu, kolejne w maju w Chicago i Cannes. Najbliższe pokazy odbędą się w październiku w Paryżu, w listopadzie w Londynie, w grudniu w Hong Kongu. Całą trasę zwieńczy widowisko w Tokio w styczniu 2010 roku.

Do tego czasu Le Whif będzie już na pewno znany na starym kontynencie. Ciekawe kto pierwszy prowadzi ten wynalazek do Europy środkowej i wschodniej.

Adres internetowy:

lewhif.com

Foto: lewhif.com

Zobacz także:

Czekolada prosto z Madagaskaru

Ręcznie robiona, najlepsza czekolada pomysłem na własny biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top