Czysty zysk

W ofercie Soap Solutions znajdziemy mydła glicerynowe, kostki myjące, mydełka reklamowe z logo firmy, artykuły świetnie nadające się na prezent, środki myjące dla alergików i mydła wyprodukowane na bazie warzyw. Soap Solutions produkuje również środki do aroma terapii z olejkami z drzewa sandałowego, lawendy z lanoliną i propolisem. Dobrze sprzedają się mydełka na wstążkach, które można powiesić na łazienkowym kranie czy wieszaku.

Firma posługuje się kilkoma technikami produkcji: cięcie surowe (na brzegu kostki widać poszczególne warstwy), zwykłe mydło, cięcie surowe stemplowane (na kostce w kształcie walca odciśnięto stempel z logo firmowym). Mydełka są również kształtowane ręcznie, można im wtedy nadać dowolną formę i opatrzyć wypukłym wzorem.

Jeśli chodzi o kolor i wagę to kostki mogą zostać zaprojektowane pod indywidualnego klienta. Najpopularniejsze wymiary to 25g, 35g, 85g, 100g, 125g, 150g, 185g i 225g. Firma jest bardzo dumna z szerokiego wachlarza pojemniczków. Klienci mogą przebierać w pudełkach tekturowych, plastikowych, krążkach aluminiowych i przezroczystych tubach. Mydła są też pakowane w gustowny tradycyjny papier, folię kolorową, folię przezroczystą lub po prostu przewiązywane eleganckimi wstążkami. Ceny produktów są zróżnicowane i zależne od wolumenu złożonego zamówienia.
O powodzeniu przedsięwzięcia świadczą niezliczone pochlebne artykuły w prasie i rzesze zadowolonych klientów.

Adres internetowy:
www.soapsolutions.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top