Pogromcy wszy

Wszystkie pracowniczki przedsiębiorstwa są same mamami. Wiedzą jak postępować z dziećmi i jak ulżyć im w cierpieniu. Do zabiegów nie używają żadnych specyfików. Z wszami walczą własnymi rękami oczywiście z pomocą specjalistycznych narzędzi: grzebieni, odkurzaczy, metalowych pęset i specjalnych okularów powiększających. Grzebień do samodzielnego użycia można kupić poprzez stronę internetową za 14 £ (74 PLN).

Umówienie się na wizytę nie jest problemem. Dostępne są 3 rodzaje spotkań. Po pierwsze z dzieckiem można przyjść na wizytę do siedziby firmy w Londynie. Jedna sesja zajmuje około 90 minut i kosztuje 40£ (208 PLN). Gwarancją na całkowite pozbycie się szkodników są 3 sesje. Dziecko można również przyprowadzić na wizytę kontrolną. Trwa ona do 30 minut i kosztuje 25£ (130 PLN).

Pogromcy wszy mogą zjawić się również w domu klienta. Taka sesja to koszt 120£ (627 PLN). Zajęcie się kolejnym domownikiem kosztuje 90£ (470 PLN), a w przypadku samej kontroli trzeba się liczyć z kosztem 65£ (340 PLN). Pracownicy firmy mogą przyjechać również do szkoły na zaproszenie rodziców lub nauczycieli.

Firma Hairforce prężnie się rozwija. Została wyróżniona nagrodą „Pomysł roku 2008” przez magazyn Heath & Beauty.

Adres internetowy:
www.thehairforce.co.uk

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top