Dostawa świeżych kanapek pomysłem na biznes

W pełni wyposażone busy rozwożą po całym kraju do restauracji, kafejek, barów kanapki, sałatki, słodkie przekąski, dodatki – specjalnością są dostawy do terenów biznesowych, gdzie pracownicy umysłowi i ich szefowie mogą się najeść w czasie przerwy. Dlaczego o tym piszemy? A to dlatego, że firma prowadzi system franchisingowy i każdy może przystąpić do programu – otwierając własny biznes. Koszt licencji to około 22 000 GBP.

Uruchomiona w zeszłym roku kampania spowodowała , że do systemu przyłączyło się ponad sto podmiotów, – kreując wydatnie nowe miejsca pracy. Coraz więcej pomysłów opiera się o dostawy bezpośrednio czy to do domu, czy do pracy. Pracownicy coraz więcej czasu spędzają na pracy w biurze – tradycyjne sklepy jakby ślepe na zmiany zachodzące na rynku pracy zamykają swoje sklepy o 18:00.

Akurat kiedy większość osób zaczyna myśleć o powrocie do domu. Wszelkie kanapki, soki (jak te z Singapuru wysokiej jakości dostarczane codziennie z samego rana do biur, , obiady. Teoretycznie firm jest wiele – ale kiedy zaczniemy szukać czegoś dla siebie to już zaczyna być problem.

Nasza witryna stanowi dobre porównanie. Prezentujemy w większości małe firmy z nowatorskim podejściem. Wystarczy porównać w jaki sposób na zachodzie , Ameryce wkracza się z nowa firmą, a w jaki u nas (bez strony internetowej albo z taka marnej jakości, brak odpowiedzi na maile, fatalne zdjęcia produktów,

Adres internetowy:
www.benjys-sandwiches.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top