InterShelter- igloo dla każdego

nterShelter bo tak właśnie nazywa się tan podmiot robi coś naprawdę ciekawego – domy w kształcie igloo. Zapewne pomyślicie że to bajka – a jednak. Wystarczy spojrzeć na załączone zdjęcia, by przekonać się jakie są to ciekawe i ładne mieszkania. Każde jest o powierzchni około 30 m2. Bardzo starannie wykończone, kosztuje tylko 12 500$. można je kupić w wielu krajach świata jak i …wprost przez internet ze strony producenta.

Biznes kosztował około 250 000$ własnych oszczędności i pożyczki od rodzin – powoli zaczyna się spłacać, gdyż firma powstała w 2008 roku. Obecnie właściciel opowiada o negocjacjach z armią Amerykańską dostawę tych domów na misje w kwocie…5 mln $.

Don Kubley bo tak brzmi nazwisko założyciela i prezesa firmy pochodzi z Alaski z rodu, który już 4 pokolenia prowadzi działalności gospodarcze. Znani są z tego, że tworzyli nowatorskie rozwiązania, wyprzedzali swoje czasy.

Widać po tym pomyśle na biznes, że nawet największe marzenia można spełnić, wprowadzić je w życie – wystarczy tylko chcieć. Odpowiedni projekt i dbałość o szczegół pozwolą w krótkim czasie pozyskać dochodową klientelę. Najważniejsze jest jednak jedno – trzeba chcieć tworzyć.

Pieniądze dziś potrafi dać Unia Europejska, więc i z tym najważniejszym jest łatwiej. Nie są to kwoty rzędu 250 000$ jak w przypadku tego pomysłu, ale zawsze 40 000 zł na start jest.

 

Adres internetowy:
www.intershelter.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami.
Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top