Eko hotel – eko sklep

Inne firmy hotelarskie szybko wykorzystały ten pomysł i rozpoczęły sprzedaż wyselekcjonowanych produktów z własnych pokoi. Teraz jeden z hoteli zamierza zastosować ten pomysł do wszystkiego, co znajdzie się w jego ekologicznym wnętrzu.

Emerald 5 ShowTel & Conference Center został tak nazwany ponieważ ma być miejscem, gdzie będzie można zobaczyć produkty przyjazne dla środowiska. Obiekt ten został zaplanowany jako część kompleksu handlowego i centrum rozrywki, który powstaje w Syracuse.

Hotel, który ma kosztować 450 milionów dolarów został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami Green Building Counsil. Szczegóły są na razie trzymane w tajemnicy, ale według pracującego nad planem hotelu artysty nie zabraknie trawy, na żadnym z 39 pięter i 400.000 stóp 2 paneli słonecznych.
Cały hotel ma pomieścić 1.300 pokoi, parking dla gości, którzy jeżdżą samochodami o małym spalaniu, łazienki będą zaopatrzone w prysznice i toalety, zużywające mniej wody, kleje i farby mają mieć mniejszą zawartość środków chemicznych, temperatura w pokojach będzie kontrolowana, a całość ma być oświetlona przez energooszczędne świetlówki.

Najbardziej niespotykany jest fakt, że wszystko to co goście zobaczą w hotelu, będzie na sprzedaż. Hotel będzie współpracował z sieciami meblowymi, a klient, codziennie będzie mógł mieszkać w innym pokoju, tak aby wypróbować największą ilość wystrojów wnętrz.

Jest powszechnie wiadome, że klienci zanim kupią produkt, chcą go najpierw wypróbować. Połączenie tego z pobytem w hotelu jest świetnym pomysłem. Jak widać, sklepy nie mają już monopolu na prezentowanie towarów, a hotele typu Showtel, na pewno będą cieszyć się dużym zainteresowaniem.

Jeśli działasz w branży: gastronomicznej, hotelarskiej, sprzedajesz meble, materace, pościel i inne artykuły jest to pomysł właśnie dla Ciebie!

Adres internetowy:

destinyusa.com

Foto:destinyusa.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top