NexGym siłownią dla dzieci

Pomyśleli tak właśnie właściciele siłowni NexGym. Zmienili całkowicie idee. wszyscy dzisiaj mówią o otyłym społeczeństwie, szczególnie młodych problem ten dotyka coraz bardziej. Ale jak ich zachęcić do tego by więcej czasu spędzali na ćwiczeniach. komputery Internet powoli zabierają resztki wolnego czasu. Wpadli na ciekawy pomysł:

Połączyć siłownię dla młodych z grami komputerowymi. Siłownie założył Holly Bond, która sama walczyła z otyłością swojego syna. Nie mogąc sobie poradzić z brakiem ruchu i jego uwielbieniem do grania na konsolach postanowiła założyć taką siłownie w które jej syn będzie mógł grać i ćwiczyć jednocześnie.

Juz dzieci powyżej 3 roku życia nadają się na wstąpienie do tej siłowni. Rowerki z konsolami, bieżnie itd. Firma odniosła wielki sukces i przygotowała już projekt franchisingowy który można samemu wprowadzić w życie.

Koszty: 

– Zakładając że potrzeba w takiej siłowni wiele konsol to jest przynajmniej 10 x 999zł (Microsoft, , można oczywiście kupić używane, 
– sprzęt do siłowni i tutaj jest wielki wybór samego sprzętu i producentów od 50 000 do 500 000zł zależnie od ilości i jakości, 
– wynajem odpowiedniego pomieszczenia 2000 – 30 000zł,

Zyski 

– karty wstępu 50-300zł, 
– rodzice zapłacą bo będą wiedzieć że ich pociechy są pod stałą opieką i ćwiczą, 
– jednorazowe wejścia 20-30zł, 
– możliwość załatwienia zwolnienia dzieci z W-f 

Adres internetowy:

nexgym.com

Foto: nexgym.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top