Ekologiczne środki czystości pomysłem na biznes

Teraz powstała kolejna firma Eco-Me oferująca przyjazne dla ludzi i środowiska przedmioty użytku codziennego. Ekologiczne środki czystości i pielęgnacji ciała pomysłem na biznes. Niedawno przedstawiłem Państwu kilka zestawów startowych dla ludzi dbających o środowisko. Paczki zwierające aluminiowe butelki, energooszczędne lampki oraz inne.

Jak szampony, kremy, środki czystości. Coraz więcej osób przechodzi z szkodliwych środków do tych „czystych” ekologicznych. Robin Levine – założyciel firmy był zaniepokojony takim drastycznym spadkiem syntetycznych chemikaliów w Eco – produktach i postanowił wrócić do podstaw. Używając prostych receptur i dodatków, które były znane od setek lat.

Przygotowując zestawy dokładnie dostosowane do potrzeb konsumentów zawierające: Butelki spryskiwaczy ze środkami do czyszczenia i polerowania, Słoik do mieszania środków, Mikrofibre do czyszczenia, Naturalny środek do mycia ciała, Oraz Eco-Me olejek do ciała, Oczywiście wszystko zaopatrzono instrukcją, oraz przepisami na stronie internetowej jak mieszać wszystkie składniki by uzyskać żądaną substancję.

Adres internetowy:

eco-me.com

Foto:eco-me.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top