Ekologiczne zestawy startowe pomysłem na biznes

Takie zestawy powoli stają się popularne i pozwalają zwiększać świadomość ekologiczna społeczeństwa.
Greensender – jest jedną z pierwszych tego typu firm na rynku. Sprzedając produkty, które można zobaczyć na zdjęciu. Zaprojektowane dla ludzi chcących zacząć wpływać na losy naszej planety już dzisiaj, a nie myśleć tylko o tym. Każde pudełko zawiera następujące elementy: aluminiową butelkę, którą można napełniać tysiące razy, torbę wykonana z naturalnych materiałów, którą można łatwo zutylizować, energooszczędna żarówkę (CFL), , oraz koszulkę t-shirt wykonany w 100% z naturalnych materiałów.

Cena takiego pudełka to 49,99$ lub 39,99 bez koszulki. Specjalne oferty dla firm, oraz świadomość, że każde pudełko jest obciążone 1% na cele charytatywne, związane z ratowaniem ziemi.

GoGreenGift to kolejna firma , która niedawno powstała i zajmuje sie wysyłaniem tych “zielonych” prezentów. Chciałem zauważyć, że rynek dopiero się rozwija a te pomysły są naprawdę “świeże”. W europie trudno znaleźć coś równie oryginalnego , dopiero tego typu przedsiębiorstwa zaczynają swoją działalność w USA. Warto może zainwestować i zarabiać jak oni!

Wracając do kolejnej firmy oni wysyłają paczki w cenie 45$, oraz 63$ w skład wchodzą żarówka energooszczędna (CFL, , końcówka do prysznica ograniczająca zużycie wody, skóra organiczna, kawa i herbata, specjalne ekologiczne środki do pielęgnacji ciała oraz ich przewodnik jak szanować nasza planetę.

Teraz klika danych – aż 87% amerykanów jest poważnie zaniepokojonych zmieniającym się klimatem, aż 30% społeczeństwa jest już w tej chwili odpowiedzialna za środowisko stosują różnego rodzaju produkty ekologiczne jak torby, ciuchy, ograniczają zużycie wody i kupują oszczędne samochody – pamiętaj ta grupa z reguły dysponuje większymi funduszami, więc to jest najlepsza grupa docelowa dla Twoich produktów! 

Adres internetowy:

greensender.com

Foto: greensender.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top