Ekscentryczny pomysł na wypoczynek

Na czym polega niezwykłość motelu?

Goście wypoczywają nie w zwykłym budynku, ale w największym na świecie psie rasy Beagle. 
Przed drzwiami wita na Toby, ogromna rzeźba, która mierzy 12 stóp. Jest ona dziełem miejscowego artysty Dennisa Sullivan’a.

Właściwy pies, który został zaprojektowany na hotel wabi się Sweet Willy. Goście wchodzą do jego wnętrza po schodach z wysokości pierwszego piętra. Znajduje się tam też duży taras i pomieszczenia gospodarcze. W głowie Williego umieszczono przytulną sypialnię w stylu eleganckiego loftu.

Na gości czeka szereg atrakcji. Jedną z nich są wycieczki i zapierające dech w piersiach widoki prerii Camas. Oprócz tego przygotowano zajęcia dla rodzin z dziećmi, warsztaty kulinarne i rzemieślnicze.

Nocleg w hotelu kosztuje 92$ (296 PLN). Pokoje zaprojektowano w specyficznym psim stylu, są jednak wyposażone we wszelkie wygody.

Założyciele farmy czerpią też zyski z produkcji drewnianych statuetek psów. W swoim portfolio mają ponad 60 różnych ras. Mały piesek kosztuje około 50$ (160 PLN), a duży 124$ (400 PLN).

Trzeba przyznać, ze jest to niezwykłe miejsce. Polska obfituje na razie w hotele urządzone w samolotach i statkach. Może pojawią się przedsiębiorcy, którzy otworzą jedyny w swoim rodzaju hotel w Europie.

Adres internetowy:

dogbarkparkinn.com

Foto: dogbarkparkinn.com

Zobacz również:

Pływający hotel pomysłem na biznes

Mieszkać w kopule

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top