Grill wolności pomysłem na firmę

FG- 500 to nic innego niż metalowe ramię i wysokiej jakości przenośny grill. Ramię przyczepia się z tyłu samochodu i umiejscawia na nim BBQ. W czasie jazdy przylega ono do pojazdu, na czas smażenia można odchylić je na pożądaną odległość. 

Grill wyposażono w:

  • palniki ze stali nierdzewnej,
  • zbiornik na gaz,
  • wysuwane blaty,
  • schowek na przyprawy,
  • profesjonalny termometr
  • i elektryczną zapalarkę.

Zakup tego urządzenia to wydatek rzędu 399$ ( 1 260 PLN).

Na płycie grilla zmieści się do 20 hamburgerów lub do 40 kawałków mięsa. Urządzenie zostało tak zaprojektowane, żeby świetnie wyglądało z tyłu samochodu.

Na większych samochodach jeszcze lepiej prezentuje się większy brat czyli FG-100. Ten model wykonano w całości ze stali nierdzewnej. Jest on większy i masywniejszy. FG-100 kosztuje 899$ ( 2 840 PLN).

Zamontowanie Freedom Grill z tyłu samochodu nie wyklucza możliwości ciągnięcia przyczepy. Oba modele można też przyczepić do łodzi przy pomocy specjalnego uchwytu.

W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można też grille przyczepy czyli modele FG-800 i FG-900, które kosztują odpowiednio 8 000$ ( 25 280 PLN) i 9 000$ (28 440 PLN).
Na wszystkie urządzenia firma udziela 3 letniej gwarancji.

Do każdego modelu można też dokupić elegancki pokrowiec i inne akcesoria. Firma sprzedaje również sosy BBQ, które zostały wyróżnione wieloma nagrodami.

W Polsce sezon grilowy jest już w pełni. Warto sprawdzić, czy znaleźliby się chętni na ten innowacyjny wynalazek. Na razie jest on dostępny tylko na terenie Stanów Zjednoczonych.

Adres internetowy:

freedomgrill.com

Foto: freedomgrill.com

Zobacz też:

Icon A5 pomysł na podniebny biznes

Blitzgrill pomysłem na płomienny biznes

Drewniany grill, oranżada i sentyment w Krakowie

Nowa Polska tradycja – grill

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top