Grillowany ser z ciężarówki

W Los Angeles jeździ sobie ciężarówka, która jest specjalnie przerobiona i nosi nazwę Grilled Cheese Truck. Usługi gastronomiczne, które świadczy to sprzedaż sera prosto z grilla.

Firma o tej samej nazwie co ciężarówka powstała kilka lat temu. Mimo tego całego kryzysu bardzo dobrze sobie radzi. Amatorów grillowanego jedzenia, w tym przypadku sera, w USA nie brakuje. Ten szczególny pojazd pojawia się na różnego rodzaju imprezach plenerowych, festynach czy na dorocznym święcie sera. Pełny kalendarz z informacją, gdzie akurat pojawi się Grilled Cheese Truck znajduje się na ich stronie internetowej.

W menu znajdują się kanapki z grillowanym serem. Masło, chleb i ser pochodzą zawsze od lokalnych producentów, a więc są wysokiej jakości i dobrze smakują. Te wszystkie kanapkowe kreacje robione są z „miłości” do sera.

Ceny oferowanych serowych smakołyków są w przedziale 3-8 dolarów, w zależności na co akurat mamy ochotę. Biznes z pewnością jest alternatywą dla wszechobecnych fastfoodów. Według nas i w Polsce znaleźliby się miłośnicy sera, którzy z chęcią skorzystali z usług takiej mobilnej, serowej ciężarówki.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: thegrilledcheesetruck.com

Zdjęcia:
thegrilledcheesetruck.com

 

Podobne artykuły:

Nietypowy catering pomysłem na biznes

BUStaurant- luksusowa kuchnia na kołach

Kogi- BBQ na kołach

Kawiarnia na rowerze pomysłem na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top