Grilluj i zarabiaj

O czym mowa? O urządzeniu o nazwie LotusGrill. Jest to jedyne w swoim rodzaju urządzenie, które po pierwsze jest lekkie i proste w obsłudze a po drugie nie wydziela żadnego dymu. Dlatego można go używać praktycznie wszędzie, bez względu na pogodę. Aby był gotowy do pracy, jak podaje producent, wystarczą 3 minuty.

Pomysł z pewnością przypadnie do gustu amatorom grillowanej kaszanki czy kiełbasek. Teraz sezon grillowy może trwać cały rok. To wyjątkowe urządzenie, LotusGrill, oprócz tego że nie dymi działa bezzapachowo. Jak wspomnieliśmy na wstępie można go używać prawie wszędzie (oczywiście nie łamiąc przy tym żadnych lokalnych przepisów). Może to być balkon, domek, własne mieszkanie, czy łódka na środku jeziora. Grill ten jest poręczny, lekki. Z łatwością można go zapakować np. na rower i cieszyć się piknikiem w ulubionym lesie. Gdy zacznie padać wystarczy znaleźć jakiekolwiek zadaszenie i zabawa trwa dalej.

Niektórzy lubią dania z grilla, ale nie przepadają za jego rozpalaniem. Bo to za długo, a to brudzi, dymi, śmierdzi – mówią. Teraz, mogą zmienić całkowicie to podejście. Wystarczą 3 minuty aby być gotowym do pracy i móc wrzucić na ruszt ulubione danie. LotusGrill napędzany jest za pomocą 4 baterii. Z użyciem specjalnego pokrętła można regulować ilość powietrza dostarczanego do zamkniętego pojemnika z węglem. Dodatkowo łatwo można kontrolować temperaturę oraz intensywność grillowania. Jeśli warzywa lub mięso przypiekają się za szybko na ruszcie, wystarczy zmniejszyć dopływ powietrza do węgla.

Niewątpliwie plusem urządzenia LotusGrill jest to, że przyrządzane na nim potrawy są zdrowe. Konstrukcja jest tak przemyślana, że tłuszcz który ścieka zbiera się na dnie stalowej misy i nie ma kontaktu z rozżarzonym węglem (jak to ma miejsce w przypadku standardowego grilla). To powoduje, że podczas grillowania nie powstają żadne szkodliwe substancje, które mogłyby zmienić smak dań. Dzięki zastosowaniu podwójnej obudowy można go swobodnie przenosić podczas grillowania ponieważ pozostaje ona cały czas zimne.

LotusGrill wyróżnia się funkcjonalnością oraz poręcznym kształtem. Dostępny jest w wielu różnych kolorach. Każdy będzie mógł sobie dobrać taki, aby pasował mu np. do kuchni, pokoju dziennego, balkonu czy ogrodu. Oprócz tego jest bezpieczny i wygodny w użyciu. Sprawdza się prawie wszędzie. I Ty możesz zostać kulinarnym mistrzem.

Pomysł ten można wykorzystać w różnego rodzaju sklepach ze zdrową żywności, na różnych targach, festynach czy w biurowej restauracji. Cena za jaką producent sprzedaje swoje urządzenie LotusGrill dostępna jest tutaj (sekcja: Dokumenty).

 Artur Stasiak

Adres internetowy: lotusgrill.pl

Zdjęcia: lotusgrill.pl

 

Podobne artykuły:

Jednorazowe garnki do gotowania

Ozpig konkurencją dla grilla

One Light Charcoal wygodny sposób na grillowanie

FlameDisk nowy sposób na grilla

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top