Higieniczny pomysł na interes

Na proste rozwiązanie wpadła hiszpańska firma Cyclean. Wprowadziła ona bowiem na rynek specjalne ochraniacze dla użytkowników miejskich rowerów i bywalców siłowni.

Nakładki Cyclean są higieniczne, elastyczne i wodoodporne. Zostały zaprojektowane tak, aby można ich było używać zarówno na zewnątrz (Cyclean street) jak i wewnątrz budynku (Cyclean gym).

Dzięki stosowaniu czerwonych ochraniaczy, cykliści mogą uniknąć nieprzyjemnego kontaktu z brudem, kurzem, zanieczyszczeniami, potem, wirusami i innymi pułapkami, które mogą kryć się w zakamarkach ogólnodostępnych uchwytów.

Jak przystało na nowoczesny produkt, nakładki są biodegradalne. Za 5euro ( 22 PLN) można kupić 18 par nakładek na rower, lub 12 par ochraniaczy na przyrządy gimnastyczne.

Nakładki można nabyć za pośrednictwem strony internetowej i w niektórych sklepach sportowych na terenie Madrytu i Barcelony.

Sceptycy stwierdzą zapewne, że tę samą rolę z powodzeniem spełniły by rękawiczki. Jednak specjalnie zaprojektowane ochraniacze lepiej się sprawdzają. 

Byłyby one świetnym dopełnieniem w siłowniach i mogłyby być z powodzeniem rozprowadzane w wypożyczalniach bicyklów i punktach postoju rowerów miejskich. Na przykład przy stacjach rowerów miejskich w Krakowie. Inne miasta również planują stworzenie publicznej sieci rowerowej, tak więc liczba potencjalnych klientów stale się będzie powiększać.

Adres internetowy:

cyclean.es

Foto: cyclean.es

Zobacz też:

Gocycle rozpoczyna działalność i odnosi sukces

Bixi na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top