Holowanie pojazdów przez motocykl pomysłem na biznes

Myślicie, że to kiepski pomysł? To teraz wyobraźcie sobie, że w środku miasta w godzinach szczytu wasz ulubiony samochód przestaje działać.

Tworzą się gigantyczne korki bo nawet nie można przepchać samochodu. Wóz pomocy technicznej z chęcią by przyjechał – tylko jak przebije się prze te korki?

Ten motor nie ma z tym problemu. Już załapaliście idee. Cały pomysł i technologię wprowadziła w życie pewna Szwedzka firma.

Specjalna adaptacja systemu holowania pozwal na przekształcenie tego motocykla w pełnowartościową ciężarówkę do ściągania pojazdów.

I nie zajmuje to więcej niż kila minut. Mało tego motor jest na tyle mocny, że może być używany do holowania większości pojazdów samochodowych na rynku. 

Całość urządzenia została zmyślnie zabudowana w fotelu pasażera tego dużego motoru. Dzięki temu szybko i łatwo następuje montaż poszczególnych elementów i podwieszenie pojazdu.

Tak właśnie pojazd jest podnoszony za przednią oś – w celu niknięcia niepotrzebnych oporów jego wewnętrznego układu toczenia.
Maksymalna masa ciągnionego pojazdy nie może przekraczać 2500 kg (średnia waga samochodu klasy compact 1500 kg), prędkość wynosi wówczas 30 km/h. Szybkość reakcji, oraz skrócony czas dotarcia na miejsce zdarzenia to niewątpliwe zalety tego motoru.
Ciekawy pomysł i sposób na zarabianie pieniędzy.

W czasie kiedy firmy walczą o pojazd do odholowania – przedsiębiorstwo nawet jednoosobowe mające taki motocykl może śmiało konkurować w mieście w godzinach szczytu i nie tylko.

Adres internetowy:

comingthrough.se

comingthrough.se

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top