Hostel pomysłem na ekoBIZNES

Dwie panie, właścicielki ekologicznego hostelu Flower Power, Agnieszka Piwko i Ewa Pękalska dbają nie tylko o miłą atmosferę ale także o środowisko. Swój biznes otworzyły w przedwojennej willi z ogrodem, zaadaptowanej na eko-lokum, na wrocławskich Krzykach. Jak tłumaczą jest to miejsce dla tych, którym bliski jest styl życia eko i dla entuzjastów odkrywania świata z dala od schematów.

Tu znajdziemy nie tylko nocleg i przyjazną atmosferę, ale też miejsce, w którym poznamy niezwykłych ludzi, dodatkowo zwiedzimy Wrocław, jakiego nie pokazują przewodniki, zaplanujemy rajd po Dolnym Śląsku, kupimy unikalne wyroby lokalnych rzemieślników.

To co Was zaskoczy to wystrój hostelu. Tu rzucają się niewątpliwie twórcze przeróbki, choćby żyrandole z opakowań po danonkach lub z kabli. Do sprzątania używa się ekologicznych środków czystości, ogrzewanie jest gazowe. Tutaj segreguje się śmieci, a w ogrodzie znajduje się kompostownik. Na śniadanie można skosztować lokalnych smakołyków.

W Eko Hostelu Flower Power znajduje się 25 miejsc noclegowych, podzielonych na 8 pokoi. Każdy z nich ma swoją charakterystyczną nazwę oraz nawiązujące do niej elementy wyposażenia. Dodatkowo bez problemu można przyjechać ze swoimi zwierzakami, które są mile tutaj widziane. Informację o cenach pokoi można pobrać z sekcji: Dokumenty.

Brawo dla Pań za pomysł i odwagę. Jest ekologicznie, miło, tanio a przede wszystkim inaczej.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: flowerpowerhostel.pl

Zdjęcia: 
flowerpowerhostel.pl

 

Podobne artykuły:

Hotel dla roślin

I Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO 2012

Ekologia się opłaca

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top