O dwóch takich co mieli ciężarówkę

Two Men and a Truck ma w swojej ofercie całą gamę usług związanych z przeprowadzkami biur oraz osób prywatnych. Na stronie internetowej www.twomenboxes.com można zaopatrzyć się w pudełka niezbędne do spakowania rzeczy. Firma świadczy też usługi doradcze jak przygotować się do przeprowadzki. Przypomina klientom o wszystkim od zebrania właściwych dokumentów w urzędzie do pożegnania się z sąsiadami.

Two Men and a Truck jest otwarte na współpracę franczyzową. Z uwagi na Bardzo wysoki poziom oferowanych usług wymagania stawiane kandydatom są wyśrubowane. Początkowa opłata franczyzowa wynosi 45 000$ (148 000PLN), inwestycja opiewa na 158 000$- 430 000$ (516000- 1 406 000 PLN). Franczyzobiorca powinien jeszcze dysponować wolnymi środkami pieniężnymi w kwocie 150 000$ (490 000 PLN). Są to oczywiście duże kwoty, ale nie odbiegają znacznie od innych franczyzodawców. Trzeba pamiętać, że inwestycje franczyzowe należą do jednych z najpewniejszych przedsięwzięć.

Chociaż na rynku istnieje wiele firm świadczących tego typu usługi Two Men and a Truck jest przedsiębiorstwem nietypowym. Firma jest spółką rodzinną i stale stosuje się do zasady babci: Traktuj wszystkich tak, jak babcia by chciała, żebyś ich traktował. To właśnie z nienagannego i indywidualnego podejścia do klientów wziął się sukces przedsięwzięcia.

Adres internetowy:
www.twomen.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwości współpracy franczyzowej z firmą Two Men and a Truck skontaktuj się z nami.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top