Hotel dla samochodów

Hotel jak chwalą się jego właściciele jest 5- gwiazdkowy, a dla klientów przewidziano także członkostwo w elitarnym klubie. To na pewno jest pomysł na biznes dla ludzi z większym portfelem, ale bardzo opłacalny.O tym zaraz.

Samochody są trzymane w specjalnym magazynie , ogrzewanym i i z systemem kontroli jakości powietrza (zapobieganie korozji). Oczywiście EngineRoom jest bardzo mocno strzeżony i zainstalowano tam najnowocześniejsze systemy alarmowe. Klient może odebrać swój pojazd 24/7.

Jakie koszty : zaczynają się od 250 Euro za miesiąc. Zanim pojazd zostanie wydany właścicielowi w białych rękawiczkach zostanie sprawdzone ciśnienie w oponach, oraz poziom naładowania akumulatora.

Dodatkową atrakcją jest klub, który reklamuje się jako twórca doskonałego balansu pomiędzy biznesem, przyjemnością, oraz stylem życia.

Całość składa się z hotelu dla samochodów, dla gości, oraz wykwintnej restauracji, w której można zjeść wspaniałe potrawy. Nieopodal znajduje sie taras i bar z widokiem na port w Antwerpii.

Pomysł warty skopiowania w każdym miejscu i mieście na świecie. Ludzie często wyjeżdżają w interesach za granicę i boją się o swoje samochody , a tutaj mogą spokojnie je pozostawić pod fachową opieką.

Z tego co nam wiadomo kilkanaście lat temu taki właśnie hotel powstał w Hamburgu (Niemcy) . Do dnia dzisiejszego przechowują oni w specjalnych opakowaniach , bez oleju w silniki tylko ze specjalnym płynem, najdroższe samochody świata.

Adres internetowy:

engineroomchallenge.be

Foto: engineroomchallenge.be

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top